Poszukiwany zaginiony Mariusz Krawczyk

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim przy wsparciu Oddziałów Prewencji Policji oraz Straży Pożarnej w tym psów poszukiwawczych, poszukują zaginionego 46-letniego Mariusza Krawczyk z miejscowości Łomna Las w gminie Czosnów, który ostatni raz był widziany w miejscu zamieszkania w sobotę ok. godz. 13:00.

Zaginiony Mariusz Krawczyk ma 170 cm wzrostu, około 60 kg wagi i szczupłą sylwetkę. Włosy długie koloru siwego, broda również siwa i długa. Oczy koloru niebieskiego, nos średni szeroki a uszy średnie.

Zaginiony posiada liczne blizny na czole i twarzy po drenażach operacyjnych oraz lewą brew nienaturalnie uniesioną. W chwili zaginięcia ubrany był w spodnie jeansowe koloru niebieskiego, kurtkę koloru niebieskiego, czapka z daszkiem koloru ciemnego, buty zniszczone, z dziurami.

Mężczyzna po wypadku samochodowym, nie jest zdolny do samodzielnej egzystencji, nie mówi, kontakt z nim jest utrudniony.

W akcji poszukiwawczej w poniedziałek udział brali policjanci wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim, funkcjonariusze Komisariatu z Czosnowa oraz dwie drużyny Oddziałów Prewencji Policji Komendy Stołecznej Policji. Do poszukiwań włączono również zastęp Państwowej Straży Pożarnej wraz z Quadem oraz OSP Ratownictwo Wodne z Modlina Twierdzy wraz z grupą poszukiwawczą z trzema psami poszukiwawczymi. Przy przeszukaniu wyznaczonych przez sztab akcji, sektorów udział wzięli również druhowie z OSP Nowy Dwór Mazowiecki podmienieni popołudniu przez zastęp OSP Łomna.

Decyzją kierującego akcją poszukiwawczą na miejsce akcji zadysponowano dron z OSP Dębe Wielkie, przy pomocy którego dokonano przeszukania z powietrza. Wieczorem w związku z nastaniem zmierzchu, poszukiwania przerwano. Prawdopodobnie wznowione zostaną we wtorek.

Wszelkie informacje o zaginionym mężczyźnie prosimy kierować do Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim pod nr tel. (22) 775 22 01 do 04 lub skontaktować się z najbliższą jednostką Policji.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.