Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Radny Artur Bukowski złożył mandat

Kilka dni temu pisaliśmy o abstrakcyjnym pomyśle radnego Artura Bukowskiego z Rady Miejskiej w Zakroczymiu. Radny proponował aby pomóc seniorom i robić przelewy z ich rachunków bankowych, opłacając wystawione rachunku za prąd czy gaz. Kontrowersje wzbudzał fakt, że mimo iż radny jest policjantem to sugerował, aby seniorzy podawali loginy do swojego rachunku aby on mógł wykonywać przelewy bezpośrednio z ich kont bankowych. Radny poinformował, że złożył na ręce Komisarza Wyborczego rezygnację z mandatu radnego.

Z uwagi na obecna moją sytuacje zawodową z przykrością zawiadamiam, że zrzekłem się mandatu radnego. Jest to podyktowane tym, że obecnie nie jestem w stanie pogodzić jednocześnie pracy zawodowej z pełnieniem mandatu radnego. Obecna sytuacja zawodowa i osobista nie pozwala mi na pełne zaangażowanie, a praca na 50 % mnie nie satysfakcjonuje. – napisał były radny na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Radny funkcję pełnił niecałe pół roku. O decyzji radnego powiadomiony został Przewodniczący Rady Miejskiej.

Radny chce dostępu do rachunków bankowych mieszkańców

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.