Ryanair pomógł spełnić marzenia dzieci

Linia lotnicza Ryanair, w dniu 6 września pomogła dzieciom z fundacji „Mam marzenie” spełnić ich marzenia. Podopieczni fundacji pragnęli spotkać się z Papieżem Franciszkiem, pomodlić się przy grobie Jana Pawła II oraz zwiedzić „wieczne miasto” i Watykan. W realizacji marzeń maluchom pomógł Ryanair podarowując im bilety na trasie Warszawa Modlin – Rzym. Młodzi marzyciele byli bardzo zaciekawieni i podekscytowani, szczególnie, że po raz pierwszy w życiu mieli okazję lecieć samolotem. Na lotnisku na dzieci czekały upominki od linii lotniczej Ryanair, a także od operatora sklepów Euroshop. Dzieciom zrobiono również pamiątkowe zdjęcia przed samolotem wraz z kapitanem, pierwszym oficerem i załogą pokładową. Dodatkową atrakcją było również spotkanie z sokolnikiem oraz dzielnym sokołem z lotniska Warszawa Modlin.

Olga Pawlonka z Ryanaira na lotnisku Warszawa Modlin powiedziała:

Ryanair od dawna pomaga organizacjom charytatywnym w całej Europie jak Angel Quest, KIDS, The Tafel, Dublin Simon Community jak również Jack and Jill w Irlandii. W Polsce wspomogliśmy do tej pory Fundację TVN, a tym razem z przyjemnością pomagany „małym marzycielom”. Jest to szczególnie ważne wydarzenie w życiu doświadczonych przez los podopiecznych fundacji, cieszymy się, że dzieci polecą do Rzymu i będą miały okazję spotkać się z Papieżem Franciszkiem, pomodlić się przy grobie Jana Pawła II oraz zwiedzić wieczne miasto i Watykan. Mamy nadzieję, że wrażenia dzieci z pobytu w Rzymie na długo pozostaną w ich pamięci.

Cieszymy się, że dzięki nam dzieci przekonały się, że marzenia się spełniają.”

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.