Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Sowia Wola: Spłonęły budynki gospodarcze

W poniedziałek (17.08) o godzinie 14:10 do straży pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim, wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynków w Sowiej Woli gm. Czosnów. Na miejsce wysłano zastępy ratowniczo – gaśnicze. Pierwsi strażacy którzy przybyli w rejon pożaru, zastali rozwinięte pożary 3 budynków gospodarczych oraz 2 opuszczonych budynków mieszkalnych. Powierzchnia pożaru to około 50 hektarów.

W akcji udział brało 17 zastępów straży pożarnej z powiatów nowodworskiego i warszawsko – zachodniego. Walka z ogniem trwała prawie 5 godzin. W rozmowie z naszą redakcją – st. kpt. Mariusz Wyszyński, zastępca komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim, chwilę po godzinie 19, mówił że trwa jeszcze dogaszanie i przelewanie wszystkich miejsc gdzie mógłby pojawić się ogień.

Ogień pojawił się w kilku różnych miejscach ale blisko siebie i w tym samym czasie. Strażacy nie wykluczają że było to podpalenie.


P.J.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.