Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Twierdza Modlin: Hondą uderzył w słup energetyczny

W środę (6.01) chwilę przed godziną 16 na ulicy Obwodowej w Twierdzy Modlin, kierujący hondą, jadąc prostym odcinkiem zjechał z drogi i uderzył w słup energetyczny. Na miejsce wezwano służby ratunkowe i policję. 

Po przybyciu zastępów straży pożarnej, zastano przewrócony na jezdnię słup energetyczny w który uderzył samochód osobowy. Na miejsce wezwano pogotowie energetyczne oraz karetkę pogotowia ratunkowego.

Kierujący hondą, został przewieziony do szpitala na badania. Strażacy do czasu przybycia energetyków, zabezpieczyli teren zdarzenia.

Udział w akcji:
531M21 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
531M22 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
02-81 – Zespół Ratownictwa Medycznego
WRD KPP Nowy Dwór Mazowiecki
Pogotowie Energetyczne

20160106_165024

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.