Twierdza Modlin: Orkiestra Zagrała ze Strażakami

W hali sportowej przy Zespole Szkół w Twierdzy Modlin zlokalizowany był jeden ze sztabów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Nowym Dworze Mazowieckim. Za organizację odpowiadali druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej Ratownictwo Wodne.

Od południa, na odwiedzających czekali strażacy z pokazem pierwszej pomocy, sprzętem do nurkowania czy quadem. Wszystkich obwąchał i polizał pies Moris. Na stoisku EKO-Strażników, malowano buzie a dzieci dostały kolorowanki do malowania. Chętni mogli skorzystać z masażu relaksującego czy zjeść zdrową żywność od FIT Baru z miejskiej pływalni.

Na scenie występowali zarówno młodzi nowodworscy artyści jak i znane już zespoły czy wokaliści. Tłumy przyciągnęły zajęcia z Zumby w wykonaniu Małgorzaty Steckiej. Swoje umiejętności prezentowali szermierze oraz harcerze.  Sztab zlokalizowany był w Twierdzy Modlin, więc nie mogło zabraknąć Baśki Murmańskiej. Pani Ewa Czarnecka upiekła tort ważący prawie 8 kilogramów.

Imprezę poprowadzili Klaudia Duszyńska, Aleksandra Figura oraz Adam Czarnecki.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.