Ukradli tory na lotnisko

W nocy z środy na czwartek (11/12.02) nieznani sprawcy na wysokości drogi technologicznej przy lotnisku Warszawa – Modlin odpiłowali i ukradli część torów dawnej wojskowej bocznicy kolejowej. Rano na ślad złodziei natrafili pracownicy SOL.

Okazuje się że pod latarnią najciemniej. Około 50 metrów od bramy wjazdowej na lotnisko, gdzie 24 godziny na dobę przebywa nawet kilku pracowników ochrony, nieznani sprawcy przyszli z wózkiem do przewożenia złomu i ukradli część torowiska. W czwartkowy poranek, na ślady kradzieży, natknęli się pracownicy Straży Ochrony Lotniska.

Ochrona lotniska zauważyła wózek służący złodziejom do transportu zrabowanych przedmiotów. Sprawcy niestety uciekli. Przybyli na miejsce funkcjonariusze policji, zabezpieczyli miejsce zdarzenia i przystąpili do ustalania okoliczności oraz sprawców kradzieży – dowiedział się nasz portal w Biurze Prasowym Komendy Stołecznej Policji w Warszawie.

Bocznica kolejowe jest nieczynna od wielu lat. Wcześniej pociągi przewoziły paliwo do wojskowych samolotów.

M.K.

One thought on “Ukradli tory na lotnisko

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.