Ukrywał się od 5 lat

Policjanci Wydziału Kryminalnego dziś rano zatrzymali 45-latka poszukiwanego listem gończym, wydanym przez Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim. Mężczyzna trafi teraz do jednostki penitencjarnej, gdzie odbędzie karę pozbawienia wolności.

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim zajęli się sprawą poszukiwanego nowodworzanina. 45- latek uchylał się od odpowiedzialności karnej, za popełnione wcześniej przestępstwa. Mężczyzna nie stawił się do zakładu karnego i od 5 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Był również poszukiwany, celem ustalenia miejsca pobytu. Wzorowa praca operacyjna dała efekt w postaci ustaleń, że nowodworzanin, który zamieszkiwał poza granicami RP wrócił do kraju i przebywa w jednym z lokali na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego.

Policjanci udali się pod wskazany adres, gdzie chwilę po godz. 6 rano zatrzymali 45-latka. Mężczyzna był zaskoczony widokiem policjantów i nie stawiał oporu. Trafił do nowodworskiej komendy. Najbliższe miesiące spędzi teraz w zakładzie karnym.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.