W Gminie Zakroczym przebudowali i wyremontowali gminne drogi

Gmina Zakroczym oficjalnie zakończyła realizację zadania przebudowy i remontów dróg gminnych. Inwestycja kosztowała niespełna 10 milionów złotych. Dzięki dofinansowaniu w kwocie 6,65 mln z rządowego Programu Inwestycji Strategicznych, gmina na zadanie wydała około 3,35 mln złotych.

Drogi na terenie gminy od lat pozostawiały wiele do życzenia. Cieszę się, że udało się nam wyremontować przede wszystkim parowy Zakroczymskie, przez tyle lat pomijane. Przed nami jeszcze wiele inwestycji drogowych – mówi Artur Ciecierski, burmistrz Zakroczymia.

W ramach całego zadania udało się przebudować ulicę Czyżewskiego, Utrata i Gałachy. Wyremontowane zostały ulice Forteczna, dolny odcinek Kościelnej, Starostwo, Rybacka i Gałachy (nad Wisłą). Remont przeszły również Parowa Okólna i Parowa Płocka.

Jak zapewnia burmistrz Ciecierski – to nie koniec inwestycji w drogi gminne. Według zapowiedzi, już wkrótce włodarz Zakroczymia ogłosi kolejne drogi do modernizacji.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.