Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Wymysły: Wypadek motocyklisty. Śmigłowiec na pomoc

W środę (2.09) chwilę po godzinie 18 w miejscowości Wymysły gm. Pomiechówek doszło do zdarzenia drogowego z udziałem 43 letniego motocyklisty. Ranny 43 letni mężczyzna został przetransportowany do szpitala z urazem czaszkowo mózgowym.

Do rannego przyjechała karetka pogotowia ratunkowego. Lekarz ocenił stan jako ciężki i zadecydował o transporcie drogą lotniczą. Po chwili obok miejsca zdarzenia wylądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Warszawy. Po zaintubowaniu pacjenta na drogę, śmigłowiec wzbił się w powietrze i odleciał do szpitala Bródnowskiego w Warszawie.

Kierujący motorem 43-letni mężczyzna, w Wymysłach gm. Pomiechówek, na łuku drogi nie zapanował nad jednośladem i uderzył w ogrodzenie posesji – mówi naszej redakcji asp. Szymon Koźniewski z nowodworskiej policji.

Udział w akcji:
02-81 – Zespół Specjalistyczny Ratownictwo Medyczne Nowy Dwór Maz
Ratownik 12 – Lotnicze Pogotowie Ratunkowe Warszawa
WRD KPP Nowy Dwór Mazowiecki

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.