Nowy Dwór Maz: Zatrzymany za kradzież telewizora

Nowodworscy kryminalni zatrzymali 33-letniego Artura R., mieszkańca naszego powiatu, który podejrzany jest o kradzież telewizora w jednym z miejscowych marketów. Przedstawiciel placówki handlowej oszacowała straty na ponad 500 zł. W toku czynności policjanci odzyskali skradziony sprzęt. 33-latek usłyszał już zarzut kradzieży, za co może mu grozić kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

29 lipca br. do nowodworskiej komendy zgłosił się przedstawiciel jednego z miejscowych marketów, który powiedział, że ze sklepu nieznany sprawca dokonał kradzieży 22 calowego telewizora. Policjanci natychmiast przystąpili do wyjaśnienia sprawy.

W toku podjętych czynności nowodworscy kryminalni ustalili i zatrzymali podejrzanego o dokonanie kradzieży. Okazał się nim 33-letni Artur R., znany już organom ścigania. Ponadto policjanci odzyskali skradziony sprzęt, który mężczyzna prawdopodobnie sprzedał w lombardzie.

Mężczyzna po złożeniu wyjaśnień usłyszał zarzut kradzieży. Podejrzany skorzystał z przysługującego mu prawa i poddał się dobrowolnie karze.

KPP Nowy Dwór Maz

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.