Wypadek na moście Piłsudskiego w Nowym Dworze Mazowieckim

We wtorek (8.11) po godzinie 17 na moście im. Piłsudskiego w Nowym Dworze Mazowieckim, doszło do wypadku z udziałem samochodu Dacia i motoroweru Keeway. Kierujący jednośladem po zderzeniu odjechał na miejscu pozostawiając rannego pasażera.

Na tył jadącego od strony Kazunia w kierunku Nowego Dworu Mazowieckiego, samochodu marki Dacia za kierownicą którego siedział 42-latek z Gdyni, najechał kierujący jednośladem marki Keeway. Po zderzeniu kierowca motoroweru zawrócił w kierunku Kazunia, na miejscu pozostawiając rannego 33-letniego pasażera, mieszkańca Nowego Dworu Mazowieckiego.

Policjanci rozpoczęli penetrację terenu ujawniając na przystanku autobusowym w Kazuniu, porzucony jednoślad. Pies tropiący podjął trop i udał się za uciekającym pieszo sprawcą wypadku. Ranny pasażer, został przewieziony do szpitala. Policjanci na miejscu wykonali czynności procesowe a inne załogi w tym czasie poszukiwały kierującego.

Obecnie ruch na moście odbywa się już normalnie a policjanci prowadzą obławę za uciekającym kierowcą Keewaya.

Aktualizacja 20:30
– Kierującego jednośladem, udało się zlokalizować w rzece Wiśle na wysokości Jednostki Wojskowej w Kazuniu. Żołnierze wyciągnęli go na brzeg i przekazali zespołowi Ratownictwa Medycznego. Nowodworzanin został przewieziony do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego – mówi podkom. Joanna Wielocha z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.