Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Zakroczym: Peugot wjechał w ogrodzenie posesji

W środę (2.03) około godziny 21 w Zakroczymiu na ulicy Ojca Honorata Koźmińskiego, samochód osobowy marki peugeot, wpadł w poślizg i uderzył w ogrodzenie posesji.

Do działań zadysponowano zastępy straży pożarnej oraz karetki pogotowia ratunkowego i policję. Pierwsi na miejsce zdarzenia przybyli ratownicy z karetki stacjonującej w punkcie wyczekiwania na zakroczymskim rynku.

Pojazdem podróżowały dwie osoby. W pewnym momencie pasażer, zaciągnął hamulec ręczny w samochodzie. Kierująca kobieta straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w ogrodzenie posesji – informuje naszą redakcję asp. Szymon Koźniewski z KPP Nowy Dwór Mazowiecki.

 – Kobieta kierująca pojazdem była trzeźwa. Do szpitala zabrany został pasażer, który odniósł obrażenia głowy. Po zaopatrzeniu został zwolniony do domu. Policjanci uznali, że winnym kolizji jest pasażer peugeota i to na niego nałożono mandat karny – dodaje Koźniewski.

Udział  w akcji:
531M21 – JRG Nowy Dwór Maz. (Przedysponowany do innego zdarzenia)
531M22 – JRG Nowy Dwór Maz.
539M50 – OSP Zakroczym
02-81 – Zespół Ratownictwa Medycznego Nowy Dwór Mazowiecki
02-84 – Zespół Ratownictwa Medycznego Zakroczym
KP Zakroczym
WRD KPP Nowy Dwór Maz.

One thought on “Zakroczym: Peugot wjechał w ogrodzenie posesji

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.