Zakroczym: Zderzenie dwóch pojazdów. Dwie osoby ranne

W piątkowy poranek (22.02) na drodze z Zakroczymia w kierunku Wojszczyc, doszło do wypadku samochodowego. Na miejscu interweniowały służby ratownicze. Dwie osoby zostały ranne i przewiezione do szpitala.

Po przybyciu na miejsce zastępów Straży Pożarnej, zastano zderzenie dwóch pojazdów osobowych marki Volkswagen Passat i Kia Ceed. Kierujący Passatem doznał urazu głowy i krwawił z okolic oka. Natychmiast strażacy przystąpili do udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy (KPP) i po chwili przekazali opatrzonego mężczyznę zespołowi Ratownictwa Medycznego. W trakcie działań, drugi kierujący zaczął uskarżać się na ból nogi. Wezwano do niego drugą karetkę i również jego przewieziono do szpitala na badania. Strażacy dodatkowo zabezpieczyli miejsce akcji oraz odłączyli akumulatory w pojazdach.

Kierujący Volkswagenem Passatem 25-letni mieszkaniec gm. Nasielsk prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków na drodze i na łuku drogi wpadł w poślizg. Następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z Kią Ceed za kierownicą której siedział 40-letni mieszkaniec gm. Zakroczym. Obaj kierujący odnieśli obrażenia i zostali odwiezieni do szpitala. Policjanci przebadali obu kierowców na zawartość alkoholu i nie potwierdzili jego obecności – informuje podkom. Szymon Koźniewski z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Udział w akcji:
531M21 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
531M25 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
531M91 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
537M55 – OSP Wojszczyce
W02-82 – ZRM Zakroczym
W02-86 – ZRM Nasielsk
WRD KPP Nowy Dwór Mazowiecki

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.