Zarzut za kradzież pieniędzy z kasetki

Policjanci z posterunku w Zakroczymiu zatrzymali 26-letniego mężczyznę, mieszkańca powiatu nowodworskiego, który podejrzany jest o kradzież pieniędzy. 26-latek z kasetki, która znajdowała się w autobusie wyjął pieniądze, ale został ujęty przez właściciela pojazdu. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

W niedzielne popołudnie do dyżurnego nowodworskiej komendy zadzwonił właściciel autobusu i powiedział, że ujął mężczyznę, który z kasetki znajdującej się w pojeździe ukradł około 500 zł. Wszystko działo się w Zakroczymiu na ul. Klasztornej. Natychmiast na miejsce pojechali policjanci z miejscowego posterunku.

Mundurowi potwierdzili relację zgłaszającego i zatrzymali do wyjaśnienia 26-letniego Pawła K. Zebrany materiał dowodowy pozwolił śledczym postawić mężczyźnie zarzut kradzieży. Podejrzany skorzystał z możliwości dobrowolnego poddania się karze.

KPP Nowy Dwór Maz

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.