Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Zatrzymani za kradzieże sklepowe

Policjanci z nowodworskiej prewencji zatrzymali 25-letnią kobietę i 28-letniego mężczyznę, mieszkańców powiatu mławskiego, którzy podejrzani są o kradzież ubrań ze sklepów. Oboje usłyszeli już zarzuty. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności. Mundurowi w trakcie czynności odzyskali skradzione mienie o wartości ponad 900 złotych.

W piątkowe popołudnie policjanci prewencji zostali wezwani do sklepu odzieżowego na ul. Zakroczymskiej w Nowym Dworze, gdzie miało dojść do kradzieży ubrań. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że kobieta i mężczyzna, którzy pojawili się w sklepie obok, prawdopodobnie dokonały wcześniej kradzieży bluzy sportowej. Mundurowi przystąpili do wyjaśnienia sprawy.

W trakcie dalszych czynności okazało się, że w samochodzie małżeństwa policjanci ujawnili odzież o wartości ponad 900 zł., która pochodziła z kradzieży. Oboje zostali zatrzymani i trafili do celi. Zebrany materiał dowodowy pozwolił podejrzanym na postawienie zarzutów kradzieży. Teraz o ich losie zdecyduje sąd.

KPP Nowy Dwór Maz

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.