Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Zatrzymani poszukiwani listami gończymi

Czterech mężczyzn poszukiwanych listami gończymi zatrzymali funkcjonariusze Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej. Do zatrzymań doszło na warszawskim lotnisku Chopina, i nowodworskim Warszawa-Modlin.

 

Do pierwszego zatrzymania doszło na nowodworskim lotnisku podczas kontroli granicznej, do której zgłosił się 39 – letni mężczyzna podróżujący do Dublina. Funkcjonariusze Straży Granicznej ustalili, że podróżny poszukiwany jest przez warszawski Sąd Rejonowy za kradzieże.

Do kolejnego zatrzymania doszło po przylocie samolotu z Glasgow w Wielkiej Brytanii. Poszukiwanym za paserstwo, okazał się 26-letni mieszkaniec Ełku.

Z kolei na warszawskim lotnisku Chopina funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali po przylocie z Holandii 31 i Kanady 42 – latka. Obydwaj zostali wydaleni z tych krajów za brak dokumentów pobytowych. W toku czynności ustalono, że poszukiwani są przez polski wymiar sprawiedliwości listami gończymi.

Po potwierdzeniu aktualności poszukiwań mężczyźni zostali osadzeni w PdOZ przy KPP Nowy Dwór Mazowiecki oraz przy PSG Warszawa Okęcie skąd niezwłocznie zostaną przekazani do jednostek poszukujących.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.