Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Wągrodno: Zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

W niedzielę o godzinie 17:38, służby ratunkowe zostały poinformowane o wypadku samochodowym w miejscowości Wągrodno gm. Nasielsk. Na miejsce wysłano zastępy straży pożarnej z posterunku alarmowego w Modlinie Twierdzy i OSP Nasielsk oraz pogotowie ratunkowe i policję.

Po przybyciu na miejsce załogi ratownictwa medycznego, zastano samochód osobowy seat ibiza, który uderzył w drzewo. Pojazdem kierował mieszkaniec powiatu pułtuskiego, który samodzielnie wydostał się z wnętrza pojazdu. Po przybyciu straży pożarnej, zabezpieczono miejsce zdarzenia oraz odłączono akumulator w komorze silnika – informuje kpt. Mariusz Kwaśniewski – rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim.

Kierujący był trzeźwy i prawdopodobnie nie dostosował prędkości wskutek czego wypadł z jezdni i uderzył w przydroźne drzewo. Na mężczyznę nałożono mandat karny – mówi naszej redakcji asp. Szymon Koźniewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.