Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Górki: Koń zakopał się w bagnie

W niedzielę (6.09) chwilę po godzinie 20 do bazy leśnej Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Zamczysku Nowym przyszli mieszkańcy wsi Górki, którzy poinformowali że jeden z koni pasący się na łące wpadł do bagna.

Na miejsce ruszyły 4 zastępy stacjonujące w bazie w Zamczysku Nowym. Po przybyciu na miejsce zdarzenia dowódca zastał konia którego zad i grzbiet znajdował się w bagnie. Natychmias zwierzę zostało obwiązane pasem transportowym. O zdarzeniu poinformowano Powiatowe Stanowisko Kierowania w Nowym Dworze Mazowieckim. W rejon działań przybył zastęp z JRG Nowy Dwór Mazowiecki.

Strażacy odkopali konia i za pomocą specjalnych lin i wyciągarki, wyciągnęli zwierzę na powierzchnię.

Akcja trwała prawie 2 godziny i była też lekcją dla młodych strażaków uczących się w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. Cała akcja zakończyła się sukcesem

Udział w akcji:
531M22 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
250W22 – JRG SGSP Warszawa
250W26 – JRG SGSP Warszawa
250W43 – JRG SGSP Warszawa
250W90 – JRG SGSP Warszawa

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.