Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Nowy Dwór Maz: 28 letnia kobieta popełniła samobójstwo

W niedzielny wieczór (6.09) nowodworscy strażacy interweniowali przy ulicy Bohaterów Modlina w Nowym Dworze Mazowieckim. Istatnio podejrzenie że w środku jednego z mieszkań, może przebywać osoba, która będzie chciała targnąć się na swoje życie.

Po przybyciu na miejsce zastępu straży pożarnej, ustalono że w zamku od środka znajduje się klucz. Istniało podejrzenie, że 28 letnia kobieta zażyła leki usypiające. Strażacy postanowili niezwłocznie siłowo otworzyć drzwi do mieszkania. W tym celu użyto specjalistycznego sprzętu. Funkcjonariusze z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Nowym Dworze Mazowieckim, wyważyli drzwi wejściowe a po wejściu do środka zastali młodą kobietę która popełniła samobójstwo wieszając się.

Lekarz z przybyłej na miejsce karetki pogotowia ratunkowego stwierdził zgon.
Na miejsce zdarzenia przybył prokurator, który wykonał wstępne czynności śledcze.

Ustalamy okoliczności zdarzenia. Prokurator skierował ciało na sekcję zwłok – mówi asp. Szymon Koźniewski z nowodworskiej policji.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.