Zatrzymani za handel i posiadanie narkotyków

W ubiegłą niedzielę policjanci z Wydziału Kryminalnego nowodworskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn 22- letniego Damiana K. i 28-letniego Pawła J. mieszkańców powiatu, którzy podejrzani są o posiadanie znacznych ilości środków odurzających. W wyniku podjętych czynności mundurowi ujawnili ponad 24 gramy środków odurzających. Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty.

Po raz kolejny w wyniku sprawnie prowadzonych czynności operacyjnych kryminalni nowodworskiej komendy potwierdzili uzyskaną wcześniej informację, według której w jednym z mieszkań na terenie powiatu nowodworskiego mogą znajdować się znaczne ilości środków odurzających. Szybka i precyzyjna reakcja funkcjonariuszy poskutkowała zatrzymaniem dwóch mężczyzn. W toku przeprowadzonych czynności u 22-letniego Damiana K. zabezpieczono 41 torebek foliowych zawierających środki odurzające o wadze ok. 24 gram zaś przy 28-latku ujawniono dwie torebki strunowe z zawartością białego proszku oraz suszu roślinnego.

Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty dotyczące przestępstw narkotykowych. Pawłowi J. za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności zaś Damianowi K. za posiadanie i handel – do 10 lat pozbawienia wolności. Obaj mężczyźni przyznali się do winy.

KPP Nowy Dwór Maz

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.