Zderzenie autobusu miejskiego z samochodem osobowym

W poniedziałek (4.12) o godzinie 17:30 na skrzyżowaniu ulic Czarneckiego i Żołnierzy Września w Modlinie Starym doszło do zderzenia samochodu osobowego z autobusem Nowodworskiej Komunikacji Miejskiej. Na miejsce zadysponowano zastępy Straży Pożarnej, Policję i Zespół Ratownictwa Medycznego.

W wyniku zderzenia poszkodowana została kobieta podróżująca autobusem. Zespół Ratownictwa Medycznego przetransportował poszkodowaną na badania do szpitala. Na miejscu pracowali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego, zastępy Straży Pożarnej z JRG Nowy Dwór Mazowiecki, OSP Ratownictwo Wodne oraz zespół Ratownictwa Medycznego. 

Na ulicy Żołnierzy Września doszło do kolizji autobusu marki Volvo z samochodem osobowym marki Opel. Jak ustalili policjanci, kierujący oplem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z autobusem. – przekazała naszej redakcji podkom. Joanna Wielocha z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

 

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.