Leoncin

Leoncin: Dzielnicowy odnalazł zaginionego mężczyznę

Policjanci z Komisariatu Policji w Czosnowie niezwłocznie po przyjęciu zgłoszenia o zaginięciu na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego mieszkańca gminy Leoncin, przystąpili do działania. Dzielnicowy wspólnie z kryminalnymi poszukiwali 52-latka. Policjanci odnaleźli w nocy mężczyznę kilka kilometrów od jego miejsca zamieszkania. Na szczęście nic mu się nie stało i bezpiecznie powrócił do domu.

Ograniczenie kursowania autobusów firmy Polonus

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „Polonus” w Warszawie spółka akcyjna baza Nowy Dwór Mazowiecki informuje, że  od dnia 1 listopada 2020 r. wprowadza ograniczenia w rozkładzie jazdy na linii Nowiny – Warszawa Gdańska p/Kazuń Polski oraz na linii Nowiny – Warszawa Gdańska p/Sowią Wolę. Prosimy o zapoznanie się z wykazem zmian.

Zamczysko: Rusza kolejne zgrupowanie kandydackie SGSP

W Leśnej Bazie Przeciwpożarowej Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Zamczysku Nowym w gm. Leoncin ruszyło zgrupowanie kandydackie K-2020 dla przyszłych studentów studiów mundurowych SGSP. W tym roku unitarka z racji pandemii została skrócona i zgrupowanie zaczyna się dopiero we wrześniu a nie jak co roku na początku sierpnia.