Budy Siennickie: Zginął kierujący seatem

W poniedziałek (06.07) chwilę po godzinie 2 w nocy, do Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Radomiu, wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodowym w miejscowości Budy Siennickie gm. Nasielsk. Na miejsce natychmiast wysłano karetkę pogotowia ratunkowego oraz zastępy straży pożarnej i policję.

Pierwsi na miejscu byli druhowie z OSP Psucin, którzy zastali zakleszczonego w środku pojazdu nieprzytomnego mężczyznę. Po chwili na miejscu zjawiła się karetka ratownictwa medycznego. Lekarz niestety stwierdził zgon mężczyzny kierującego osobowym seatem. Policjanci z nowodworskiej dochodzeniówki ustalają okoliczności zdarzenia.

28 letni mieszkaniec powiatu nowodworskiego jadąc od strony Dębinek w  kierunku Bud Siennickich zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w karpe a następnie w drzewo. W wyniku poniesionych obrażeń zmarł na miejscu – mówi naszej redakcji mł. asp. Szymon Koźniewski z KPP Nowy Dwór Mazowiecki.

Udział w akcji:
531-21 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
531-22 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
539-23 – OSP Psucin
539-20 – OSP Nasielsk
02-82 – Zespół Ratownictwa Medycznego Nasielsk
WRD KPP Nowy Dwór Mazowiecki

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.