Cegielnia Psucka: Wypadek którego nie było

W środę (15.07) o godzinie 3:34 do Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Płocku, wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodowym w miejscowości Cegielnia Psucka gm. Nasielsk. Według zgłaszającego zderzeniu uległy samochód osobowy i ciężarowy. Na miejsce natychmiast zadysponowane zostały służby ratunkowe oraz policja.

Na miejsce wysłano 4 zastępy straży pożarnej – mówi st. kpt. Mariusz Wyszyński zastępca komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim. Gdy zastępy dojechały w rejon zgłoszenia, niczego nie zastały. Postanowiono przeszukać teren i sprawdzić okoliczne drogi. Nigdzie nie znaleziono żadnego wypadku i zastępy powróciły do koszar.

Na miejsce udały się karetki z Nasielska oraz Nowego Dworu Mazowieckiego. Zespoły ratunkowe nie znalazły również żadnego wypadku i powróciły do miejsc wyczekiwania.

Policjanci z nowodworskiej komendy ustalają sprawcę fałszywego alarmu, który w środku nocy poderwał służby do działania. Jak dowiedziała się nasza redakcja – połączenie wykonano z budki telefonicznej w Pomiechówku.

Udział w akcji:
531-21 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
531-22 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
539-23 – OSP Psucin
WSP Pomiechówek
02-81 – Zespół Ratownictwa Medycznego Nowy Dwór Maz
02-82 – Zespół Ratownictwa Medycznego Nasielsk
WRD KPP Nowy Dwór Mazowiecki

One thought on “Cegielnia Psucka: Wypadek którego nie było

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.