Cybulice Małe: Zderzenie dwóch samochodów. 5 osób rannych

W sobotę (7.11) chwilę po godzinie 14:42 do Centrum Powiadamiania Ratunkowego wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodowym w miejscowości Cybulice gm. Czosnów. W wyniku zderzenia dwóch pojazdów marki honda i renault, rannych zostało 5 osób w tym dwoje dzieci.

Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej z Nowego Dworu Mazowieckiego oraz dwie karetki pogotowia ratunkowego i policję – mówi kpt. Mariusz Kwaśniewski z nowodworskiej straży pożarnej.

Po przybyciu na miejsce służb ratunkowych, zastano zakleszczoną w pojeździe kobietę do której strażacy musieli uzyskać dostęp. W tym celu użyto narzędzi hydraulicznych. Poszkodowanymi zajęły się załogi karetek pogotowia ratunkowego oraz strażacy. Do pomocy przybył również zastęp z OSP Kazuń Polski.

43-letnia Kobieta wycięta z pojazdu oraz 9 letni chłopiec z drugiego pojazdu zostali karetkami odwiezieni do szpitala. Pozostali uczestnicy zostali zaopatrzeni medycznie na miejscu

Na czas akcji ratunkowej ruch na DW579 został całkowicie zablokowany. 

Aktualizacja 15:31

We wstępnych ustaleń wiemy że doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Jeden z samochodów wyjeżdżał z ulicy Kasztanowej w Cybulicach Małych i nie ustąpił prawdopodobnie pierwszeństwa autu jadącemu DW579.

Aktualizacja 15:36

Samochody zostały usunięte z jezdni, aby nie tamować ruchu. Strażacy po uprzątnięciu małych elementów pojazdów z jezdni udali się do koszar. Policjanci wznowili ruch na drodze.

Udział w akcji:
531M21 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
531M22 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
539M13 – OSP Kazuń Polski
01-81  – Zespół  Ratownictwa Medycznego
01-86 – Zespół  Ratownictwa Medycznego
01-87 – Zespół  Ratownictwa Medycznego
WRD KPP Nowy Dwór Mazowiecki

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.