Modlin Stary: Pożar poddasza w domu jednorodzinnym

W nocy z soboty na niedzielę oraz w niedzielny wieczór w domu jednorodzinnym przy ulicy gen. Thommee w Modlinie Starym, doszło do pożaru poddasza. W nocnym pożarze interweniowało 5 zastępów straży pożarnej a w wieczornym 4.

W niedzielę (21.01) chwile przed godziną 1 w nocy strażacy otrzymali pierwsze zgłoszenie o pożarze domu jednorodzinnego w Modlinie Starym. Na miejsce udał się zestaw samochodów gaśniczych wraz z podnośnikiem a do pomocy zadysponowano zastępy z OSP Nowy Dwór Mazowiecki. Pożar zlokalizowany był na poddaszu domu jednorodzinnego i zajął nagromadzone przedmioty i drewnianą konstrukcję dachu. Prawdopodobnie ogień powstał od nieszczelnego przewodu kominowego.

Udział w akcji:
531M22 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
531M25 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
531M53 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
539M30 – OSP Nowy Dwór Mazowiecki
539M31 – OSP Nowy Dwór Mazowiecki

Do kolejnego zgłoszenia doszło w niedzielę po godzinie 18:15. Strażacy ponownie otrzymali informację o pożarze domu pod tym samym adresem. Na miejsce według procedury dysponowania sił i środków zadysponowano 2 zastępy ratowniczo – gaśnicze z JRG Nowy Dwór Mazowiecki i podnośnik. Ponownie pożar zlokalizowany był na poddaszu. Do pomocy wezwano druhów z OSP Ratownictwo Wodne.

Udział w akcji:
531M22 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
531M25 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
531M53 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
537M30 – OSP Ratownictwo Wodne

Informację o pożarze strażakom za każdym razem przekazywała osoba wynajmująca dom. Budynek obecnie nie nadaje się do zamieszkania a jedynie do rozbiórki.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.