Modlin Twierdza: Charytatywny „morsik” dla Kacperka

W niedzielę (2.12) w Ochotniczej Straży Pożarnej Ratownictwo Wodne w Modlinie Twierdzy stowarzyszenie Foczki i Morsy Nowodworskie zorganizowało charytatywnego „morsika” dla chorego 7-letniego nowodworzanina Kacpra Zagozdon. W samo południe wszyscy weszli do lodowatej wody. Puszki pełne pieniążków powędrowały do Komitetu Społecznego, który opiekuje się chorym Kacprem.

Do Modlina Twierdzy na cotygodniowe morsowanie przyjechało dużo nowych osób, które wiedząc o chorym nowodworzaninie, postanowiły wspomóc jego walkę o życie poprzez udział w akcji i złożenie datku do specjalnych puszek.

Podczas lodowatej kąpieli w Narwi, w której udział wzięło ponad 50 morsów, zebrano pieniążki w kwocie 1373 zł , 62 gr. „Cegiełka dla Kacperka” w całości została przekazana komitetowi społecznemu działającemu w urzędzie miasta. Wszystkim biorącym udział w wydarzeniu bardzo dziękujemy za okazanie serca i zaangażowanie w akcję. – mówi Basia Sobczyk z grupy Foczki i Morsy Nowodworskie.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.