Modlin Twierdza: Siłownia napowietrzna w Parku Trzech Kultur

W Modlinie Twierdzy w Parku Trzech Kultur, dobiega końca montaż siłowni napowietrznej. Już za tydzień mieszkańcy i turyści będą mogli się gimnastykować na świeżym powietrzu.

Na dniach odbędzie się odbiór techniczny urządzeń. Po ich dopuszczeniu, każdy będzie mógł korzystać do woli.

PJ

4 thoughts on “Modlin Twierdza: Siłownia napowietrzna w Parku Trzech Kultur

 1. Zabytkowy park? Tzn ze co ma w nim być zabytkowa siłownia. Super miejsce na spacer na ćwiczenia Piotr rusz dupsko zza kompa może chociaż raz przespaceruj się po nim. Świetny pomysł mnóstwo ludzi będzie kozystło dopóki zlomiarze nie wykopia.

  1. Nic nie zrozumiałeś, ale nie wymagam logiki od kogoś, kogo radują tak prymitywne zagrywki z „siłowniami napowietrznymi” i nie ma za grosz poczucia estetyki.
   Weź się lepiej człowieku lecz się na „dupsko” bo na głowę za późno.

 2. A w tym BO:

  Nazwa: Aktywizacja seniorów poprzez aktywność fizyczną i profilaktykę

  Lokalizacja: Zespół Szkół w Modlinie Twierdzy

  Koszt: 19 500 zł

  Opis zadania: Cykliczne (raz w miesiącu), otwarte spotkania z lekarzami różnych specjalizacji z myślą o mieszkańcach w wieku 50+ (geriatra, diabetolog, kardiolog, neurolog, pulmonolog, psycholog i dietetyk) oraz grupowe zajęcia fizyczne z rehabilitantem i trenerem fitness. Projekt realizowany będzie w Zespole Szkół w Modlinie Twierdzy.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.