Nowy Dwór Maz: Strażnicy Miejscy ujęli pijanego żołnierza

Strażnicy Miejscy z Nowego Dworu Mazowieckiego zatrzymali w sobotę (18.06) kierującego samochodem osobowym marki peugeot, który prowadził pojazd pod wpływem alkoholu.

W sobotę 18 czerwca około godziny 21:40 strażnicy patrolujący rejon miasta w okolicy ronda Hallera, zostali poinformowani przez innych kierujących o samochodzie marki peugeot, który jechał z uszkodzonym lewym kołem. Istniało podejrzenie, że kierujący jest pod wpływem alkoholu. Strażnicy natychmiast udali się w pościg za kierującym. Na ulicy Sukiennej dokonano ujęcia mężczyzny, który poza uszkodzonym kołem, jechał również z załączonym hamulcem ręcznym.

O ujęciu poinformowano dyżurnego Komendy Powiatowej Policji, który na miejsce wysłał załogę policji. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i przewieźli go na komendę, gdzie poddano go badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Wynik dwóch kolejnych badań to ponad 3 promile.

W związku z tym, że zatrzymany jest żołnierzem, sprawę prowadzić będzie Żandarmeria Wojskowa.

PJ/MK

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.