Nowodworski Klub Motocyklowy powołany w ramach policyjnego stowarzyszenia IPA

W tym miesiącu powołany został nowodworski Klub Motocyklowy w ramach stowarzyszenia IPA. Dnia 1 grudnia 2023 r. podczas II Biesiady Nowosądeckiej odbyło się uroczyste wręczenie aktu nadania członkom stowarzyszenia IPA, których pasją są motocykle. Riders of IPA LE MC Poland prospect chapter Nowy Dwór Mazowiecki jest 14- tym w Polsce czapterem Klubu Motocyklowego Riders of IPA Polska.

W dniach 01-03.12.2023 r. w Gołkowicach Górnych odbyła się II Biesiada Nowosądecka. Mimo zimowej aury zaproszeni goście dopisali. Po uroczystym otwarciu imprezy przez preztdentów, Prezydent klubu motocyklowego wręczył akt nadania oraz „barwy” członkom nowo powstałego Riders of IPA LE MC Poland Prospect chapter Nowy Dwór Mazowiecki. Jest to 14- ty w Polsce czapter Klubu Motocyklowego Riders of IPA Polska. Riders of IPA jest klubem międzynarodowym, zrzeszającym swoje czaptery w Polsce, Rumunii i na Litwie.

Serdecznie gratulujemy członkom zrzeszonym IPA, a w szczególności funkcjonariuszowi asp. szt. Andrzejowi Witkowskiemu- dyżurnemu Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim, który od blisko 2 lat był zaangażowany w realizację tego projektu. Jako Prezydent powstałego prospect czapteru asp. szt. Andrzej Witkowski zaprasza innych pasjonatów jazdy motocyklem do wstąpienia, do IPA, a następnie przystąpienia do nowodworskiego klubu.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.