Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Nowy Dwór Maz: Policjanci przedstawili zarzuty

Wracamy do sprawy zatrzymania grupy dokonującej włamań na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego (Modlina Starego). Mężczyznom zatrzymanym do sprawy, przedstawiono zarzuty kradzieży z włamaniem oraz paserstwa. 

O sprawie pisaliśmy tutaj. Policjanci przystąpili do ustalania sprawców i zatrzymali w sumie 6 mężczyzn.

W trakcie czynności dochodzeniowo-śledczych funkcjonariusze odzyskali również część rzeczy, które pochodzą z kradzieży. Głównie jest to sprzęt elektroniczny o wartości około 4000 zł. Według ustaleń mundurowych, grupa mogła dokonać  5 włamań m. in. do jednego z lokali gastronomicznych, jak i również do kontenera budowlanego. Nie jest wykluczone, że na koncie zatrzymanych są jeszcze inne przestepstwa. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Zebrany materiał dowodowy w wyżej opisywanej sprawie, pozwolił już śledczym postawić zatrzymanym zarzuty. 18-letni Karol S., 18-letni Rafał B. i 20-letni Jakub B., mieszkańcy powiatu nowodworskiego, usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem. Dalej 18-letni Marek W. i 28-letni Paweł J., również mieszkańcy naszego powiatu, usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem i paserstwa. Natomiast 23-letni Patryk W., mieszkaniec powiatu legionowskiego, usłyszał zarzut paserstwa.

PJ na podst. KPP Nowy Dwór Mazowiecki

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.