Nowy Dwór Maz: Włamanie do kontenera biurowego

W nocy z piątku na sobotę (19/20.02) do policjantów z nowodworskiej komendy wpłynęło zgłoszenie o włamaniu i kradzieży, jakiej  dokonano w kontenerze biurowym na ulicy Mieszka I w Nowym Dworze Mazowieckim. 

Na miejsce wysłano załogę prewencji, która potwierdziła włamanie. Do zebrania śladów wezwano techników z nowodworskiej dochodzeniówki.

Nieznani sprawcy ukradli laptop oraz pieniądze. Uszkodzona została kamera monitoringu oraz syrena alarmowa. Złodzieje zabrali również sprzęt do rejestru obrazu z monitoringu. Wartość strat wyliczono na około 3.000 złotych.

Śledztwo w sprawie prowadzą funkcjonariusze z wydziału śledczo-dochodzeniowego KPP Nowy Dwór Mazowiecki.

One thought on “Nowy Dwór Maz: Włamanie do kontenera biurowego

  1. W Modlinie od dłuższego czasu dochodzi do różnych włamań i kradzieży. Nikt jednak o tym nie pisze. Dziwne? Może poszkodowani nie wnoszą skarg, może media nie chcą o tym pisać, a może to Policja nabrała wody w usta. Dziwi również fakt, że Pan Kowalski na to nie reaguje, przecież stąd pochodzi i nie chcę mi się wierzyć, że tzw. pocztą pantoflową nic do niego nie dotarło. A referendum już nie bawem.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.