Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Przedstawiciele Kampinoskiego Parku Narodowego spotkali się z przyszłymi strażakami

Trwające Zgrupowanie Kandydackie K-2023 odbywa się w Przeciwpożarowej Bazie Leśnej Akademii Pożarniczej (PBL APoż) w Zamczysku Nowym.

Baze Leśną odwiedzili przedstawiciele Kampinoskiego Parku Narodowego: Dyrektor Pan mgr inż. Mirosław Markowski oraz Starszy Specjalista ds. zabezpieczenia przeciwpożarowego Pan mgr inż. Robert Przybysz.

Zaproszeni goście zaprezentowali charakterystykę Kampinoskiego Parku Narodowego, na którego terenie znajduje się PBL APoż w Zamczysku Nowym. Ponadto omówili zagadnienia dotyczące współpracy Lasów Państwowych z jednostkami ochrony przeciwpożarowej oraz informacje z zakresu alarmowania pożarowego i sposobu wykrywania i reagowania na zagrożenia pożarowe.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.