Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Nowy Dwór Maz: Budynek WOPR z nowym monitoringiem

W dniu dzisiejszym (24.02) Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Nowym Dworze Mazowieckim, zakupiło 8 kamer oraz rejestrator z dyskiem 1Tb. Zakup kamer był konieczny z obawy przed włamywaczami. 

W nocy z czwartku na piątek (3/4 lutego) nieznani sprawcy próbowali włamać się do pomieszczeń należących do WOPRu.  O sprawie pisaliśmy tutaj

Zarząd WOPRu po rozmowie z burmistrzem Jackiem Kowalskim, postanowił zakupić zestaw kamer wraz z rejestratorem nagrań. Z racji tego, że budynek w którym znajduje się siedziba WOPRu jest budynkiem należącym do miasta, burmistrz podjął się sfinansowania 50% kosztów zakupu sprzętu. Pozostałą część pokrył WOPR.

Z budżetu miasta na ten cel wydano 1.850,00 zł i jest to połowa wkładu w zakup potrzebnego sprzętu – informuje Aneta Pielach – Pierścieniak z Urzędu Miejskiego w Nowym Dworze Mazowieckim.

PJ
Foto: WOPR

One thought on “Nowy Dwór Maz: Budynek WOPR z nowym monitoringiem

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.