Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Nowy Dwór Maz: Pożar w mieszkaniu przy ulicy Bohaterów Modlina

W niedzielę (15.11) chwilę po godzinie 22 do straży pożarnej wpłynęło zgłoszenie o pożarze mieszkania w bloku przy ulicy Bohaterów Modlina w Nowym Dworze Mazowieckim.

Na miejsce przyjechały zastępy  z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej. Strażacy zastali dym wydobywający się z wnętrza jednego z mieszkań. Po ewakuacji mieszkańców klatki na zewnątrz budynku, do środka wprowadzono roty ratowników. W mieszkaniu przebywały dwie starsze osoby, które zostały ewakuowane na zewnatrz. Do poszkodowanych wezwano karetkę pogotowia ratunkowego. Strażacy przewietrzyli mieszkanie i klatkę schodową. Źródłem zadymienia była niesprawna terma w której doszło do zwarcia instalacji elektrycznej.

Udział w akcji:
531M22 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
531M25 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
02-81  – Zespół  Ratownictwa Medycznego Nowy Dwór Mazowiecki
Pogotowie Energetyczne

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.